planovač konfigurátor plastové okná

PLASTOVÉ OKNÁ

OKNÁ KONCEPT

5 komorový profil Veka Koncept Softline AD70 sa prezentujú klasickým hranatým tvarom, výstuže a uzavretý profil v ráme, tesnenia EPDM a okenné kovanie Maco dESIGN+ zabezpečujú odolnosť a precíznu funkčnosť celej konštrukcie.

Okenný systém Koncept je možné osadiť 2 alebo 3 sklo, umožňuje tiež opláštenie vonkajších častí rámu, krídla aj stĺpikov hliníkovými krytmi (tzv. ALU-klipmi).

OKNÁ PROLUX

Prolux je najnovším autorským okenným systémom. Jeto prvé okno na trhu so zaobleným profilom krídla v interiéri. Prolux sa vyznačuje najmä zoštíhleným profilom a centrálnou kľučkou pri štulpových oknách, čo prirodzene zväčšuje plochu zasklenia.

Okenný systém Prolux je možné len 3 sklo. V kombinácii s modernými izolačnými sklami prepúšťa okno Prolux do vašej domácnosti viac svetla, čo prispieva k vnútornej pohode a lepšej energetickej bilancii.

V ponuke našich produktov nájdete okrem iného aj plastové okná, ktoré ponúkame za skutočne výhodné ceny. Tak ako všetky naše produkty, aj plastové okná majú vysoký štandard kvality a spĺňajú všetky technicko bezpečnostné parametre či kritériá. Ak si chcete do svojej domácnosti obstarať skutočne sofistikované riešenie plastových okien na vysokej úrovni, navyše za dobrú cenu, ste na správnom mieste. Okrem plastových okien ponúkame aj ďalšie kategórie produktov, ako napríklad vstavané skrine na mieru, bezpečnostné dvere či podlahy. Neváhajte a prezrite si aj tieto produkty od spoločnosti Rolkom, s.r.o.