VIAC O NÁS

Vstavané skrine sú ideálne riešenie úložného priestoru. 5 ročná záruka na materiál aj prácu a super rýchle dodacie lehoty sú u nás samozrejmosťou. Prečítajte si referencie od našich zákazníkov a nechajte sa inšpirovať. Radi Vás privítame na našej predajni a zodpovieme Vaše špecifické otázky. Firma Rolkom s.r.o.Vám ponúka spoľahlivosť a príjemný osobný prístup už od roku 2001.

REFERENCIE OD ZÁKAZNÍKOV

Spätná väzba od našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá. Po dokončení práce sa opýtame aj na Váš názor. Nemusíme Vám nič sľubovať. Presvedčte sa o našich kvalitách cez hodnotenia od našich zákazníkov.

RÝCHLE DODACIE LEHOTY

Zamerať k Vám prídeme najneskôr do 3 – 5 pracovných dní.
Vstavaná skriňa alebo šatník je už u Vás doma do 3 až 15 pracovaných dní po zameraní.

VYBAVENIE PREDAJNE

Radi Vás privítame našej predajni v Bratislave. Obslúži Vás milý na mimoriadne kvalifikovaný personál, ktorý Vám bude vedieť zodpovedať aj na tie najnáročnejšie otázky. Máte možnosť prezrieť si vzorky materiálov nie len na vstavané skrine, či zblízka sa pozrieť na vystavené kusy skríň, nábytku, kuchýň, podláh a podobne.

SKVELÉ CENY

Cenník na vstavané skrine pre zákazníka neexistuje, cena sa tvorí individuálne podľa želania zákazníka. Na základe Vašich požiadaviek sa môžete objednať na presnú hodinu na našu predajňu (služba je bezplatná a bez čakania), kde Vám spracujeme cenovú kalkuláciu na Vami požadovanú skriňu alebo šatník. V Bratislave, Pezinku a blízkom okolí je doprava zdarma.

Vstavaneskrine.com – prezentačné video

FOTOGRAFIE VSTAVANÝCH SKRÍŇ