BEZPEČNOSTNÉ DVERE EXKLUZÍV

Bezpečnostné dvere aj so zárubňou tvoria výrobok, ktorým môžeme garantovať vysoké požiadavky zákazníkov na bezpečnosť majetku, nároky na tesnosť, zvukovú a protipožiarnu izoláciu a v neposlednom rade aj dizajn. Tvarom a moderným prevedením umožňujú nenásilné a estetické začlenenie do všetkých druhov stavebných objektov.
  • !!! Špeciálna AKCIA !!! na Bezpečnostné dvere EXKLUZÍV – Štandard, Klasik a Lux
  • cena od 895,-€ dvere so zárubňou + montáž
  • podpísanie nezáväznej objednávky na zameranie priamo na predajni alebo e-mailom
  • ceny sú uvedené s DPH
  • 5-bodový bezpečnostný systém
  • IV. bezpečnostná trieda – prísne tajné s certifikátom (Standard, Klasik, Lux), tepelná a zvuková izolácia Rw=39 dB
  • máte možnosť využiť aj splátkový predaj cez spoločnosť QUATRO
  • dodávka už od 3 do 12 týždňov
  • Bratislava, Pezinok a celé SLOVENSKO doprava podľa kilometrov
  • záruka podľa platného Obchodného Zákonníka
Na slovenskom trhu od r.1996
Bezpečnostné dvere Exkluzív sa na slovenskom trhu vyrábajú od roku 1996. Našimi dverami sú vybavené tisícky bytov na Slovensku, v Čechách ale aj v Maďarsku a Rakúsku. V roku 2010 prešla spoločnosť transformáciou a vznikla značka Securido® Exkluziv. Dvere sú vyvinuté v spolupráci s Kriminalistickým a expertíznym ústavom v Bratislave tak, aby spĺňali najnáročnejšie bezpečnostné a protipožiarne kritéria, podložené certifikátmi.
Viacbodové uzamykanie ovládané cylindrickou vložkou ISEO R-6 je diskrétne ukryté a rovnomerne rozložené po obvode dverí. Dvere Exkluzív sú dodávané výlučne s bezpečnostnou zárubňou (rez dverí).
Vystužené oceľové profily
Bezpečnostné dvere Exkluzív sú vyrobené z oceľovej platne hrúbky 1,5 mm. Po celej ploche sú vystužené oceľovými profilmi, ktoré zabezpečujú ochranu na miestach, kde je umiestnených najviac bezpečnostných prvkov.
Päť-bodový uzamykací systém
Tvoria západky, ktoré sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Vystužená zárubňa obsahuje dvojnásobne spevnené uzamykacie otvory. Ľahké otváranie umožňuje trojité zavesenie na oceľových pántoch zabezpečených proti zosadeniu.

Bezpečnostné dvere Exkluzív predstavujú riešenie zabezpečenia domácnosti pre skutočne náročných zákazníkov. Ich technická úroveň a bezpečnostné prvky spĺňajú tie najvyššie kritériá a ich kúpu zaručene neoľutujete. Bezpečnostné dvere Exkluzív sú vyrábané na Slovensku, takže ich maximálnu kvalitu garantujeme my, ako aj stovky spokojných zákazníkov po celom Slovensku. Okrem značky Exkluzív ponúkame aj bezpečnostné dvere Securido, ktoré taktiež spĺňajú všetky bezpečnostné kritériá a majú vysokú úroveň kvality za veľmi výhodnú cenu. V našej ponuke produktov nájdete aj vstavané skrine na mieru, kvalitné interiérové dvere či kuchyne na mieru.